polityka zarządzania plikami cookies w Grupie Orange

Grupa Orange dokłada wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej

Akceptuje
Biuro Nieruchomości
Orange Polska

godz. pon.-pt. 8:00-16:00

tel.: 800 300 400

(połączenie bezpłatne)

Nieruchomości Orange Polska

Menu

Prawie 11 tys. m2 w ścisłym centrum Warszawy - kompleks Św. Barbary/Nowogrodzka na sprzedaż

Orange przeznacza na sprzedaż kompleks Św. Barbary/Nowogrodzka. To historyczna nieruchomość usytuowana w ścisłym centrum Warszawy. Spółka poszukuje inwestora, który w ramach transakcji dostarczy nowoczesne powierzchnie techniczne i biurowe na potrzeby operatora.

Nieruchomość składa się z sześciu budynków usytuowanych na działkach o łącznej powierzchni blisko 11 tys. m2. Kompleks znajduje się w samym sercu miasta, 300 m od Pałacu Kultury i stacji metra Centrum, a w odległości 200 m - dworca kolejowego Warszawa Centralna. - Początkowo przeznaczaliśmy na sprzedaż pojedyncze budynki przy ulicy Nowogrodzkiej i Św. Barbary – mówi Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu Orange Polska. - Obecnie, w związku z przyjętymi założeniami strategicznymi, wychodzimy na rynek z propozycją sprzedaży kompleksu w całości. Szukamy inwestora, który podejmie się jednocześnie budowy nowego centrum technologicznego i zapewni powierzchnie biurowe dla naszych pracowników – dodaje Muszyński.

Poszczególne obiekty składające się na kompleks powstawały w latach: 30., 60., i 90. XX w. Wśród nich są wybitne przykłady architektury modernistycznej okresu międzywojennego. Budynki mają przeznaczenie zarówno biurowe jak i mieszkalne, stąd szerokie możliwości inwestycyjne – biura, hotele, apartamenty oraz usługi. O wartości nieruchomości przesądza jednak przede wszystkim potencjał okolicy.

Centrum Warszawy to najbardziej prestiżowa lokalizacja w kraju, która dynamicznie się rozwija. W najbliższym sąsiedztwie powstają nowe wysokościowce. - Prowadzimy intensywne prace nad koncepcją rozbudowy dominanty o nowy budynek o wysokość do 170 m. Odpowiednie wnioski złożyliśmy już w Urzędzie Miasta – mówi Paweł Buchman, dyrektor nieruchomości Orange Polska.

Koncepcja sprzedaży zakłada stopniowe uwalnianie budynków skoordynowane z przenoszeniem infrastruktury technicznej oraz pracowników. – Warunkiem sprawnej realizacji projektu jest dla nas pozyskanie partnera elastycznego i otwartego na współpracę – zaznacza Buchman.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.nieruchomosci.orange.pl.

2016-08-26


Spotkanie Orange i WSPON w Poznaniu

15 października w siedzibie WSPON w Poznaniu odbędzie się spotkanie poświęcone sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy na nie pośredników, agentów, zarządców nieruchomości, deweloperów oraz wszystkie osoby zainteresowane tym obszarem rynku.

Tematyka:

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z wzorem umowy pośrednictwa, zapisać się do newslettera oraz porozmawiać z przedstawicielami działu nieruchomości Orange. By wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 10 września 2016 r.

http://wspon.pl/spotkanie-biznesowe-nt-nieruchomosci-komercyjnych,291.html

Liczba miejsc ograniczona.

2016-08-26


Atrakcyjna nieruchomość na Żoliborzu – nowość w portfelu sprzedażowym Orange

Przedstawiamy najnowszą propozycję w ofercie nieruchomości Orange – budynek biurowy z magazynem na Starym Żoliborzu. Nieruchomość leży na działce o pow. 2005 m².
Jest to prestiżowa lokalizacja, na terenie kameralnej zabudowy mieszkalnej, wchodzącej w skład zabytkowego układu urbanistycznego Żoliborza Historycznego. 500 m od nieruchomości znajduje  stacja metra Plac Wilsona. W niedalekiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe oraz Centrum Handlowe Arkadia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TUTAJ

2016-06-13


Nieruchomości Orange na Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie

W dniu 6-7 czerwca będziemy mieć przyjemność uczestniczyć w konferencji branżowej w Sopocie Forum Rynku Nieruchomości. W części komercyjnej nasi przedstawiciele wezmą udział w dyskusji panelowej pt. „Bez szans na najemców, ale z nadzieją na nowe życie – przekształcanie starych biurowców w budynki o innym przeznaczeniu”.  Zaprezentujemy też case study z  przykładami ciekawych realizacji na nieruchomościach Orange.

Orange jest brązowym sponsorem konferencji.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

2016-06-01


Prezentacja Orange podczas konferencji Eurobuild w

Warszawie

W dniu 7 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez Eurobuild pt. „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”. Nasi przedstawiciele wygłoszą prezentację pt. „Rewitalizacja receptą  na brak wolnych działek w centrach miast. Case study: nieruchomości Orange. Drugie życie budynków”.

Orange jest srebrnym sponsorem wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

2016-06-01


Śniadanie biznesowe
Inwestowanie w nieruchomości – drugie życie budynków

W dniu 24 maja (wtorek) w siedzibie Klub Polskiej Rady Biznesu odbędzie się śniadanie biznesowe „Inwestowanie w nieruchomości – drugie życie budynków”. Organizatorami jest dział nieruchomości Orange Polska oraz redakcja Harvard Business Review.

Patronem wydarzenia jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

Podczas dyskusji panelowej będziemy poruszać zagadnienia związane z identyfikacją potencjału inwestycyjnego istniejących budynków, zwłaszcza w sytuacji, gdy na rynku brakuje atrakcyjnych działek. Zaprezentujemy też case study z przykładami najciekawszych realizacji na nieruchomościach sprzedanych przez Orange.

Paneliści:

Dyskusję poprowadzi red. Mateusz Żurawik.

 

2016-05-20


Nowość w ofercie: nieruchomość w centrum Warszawy

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą propozycję w naszym portfelu – budynek biurowo-mieszkalny w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Św. Barbary 2A, w samym centrum Śródmieścia, zaledwie 500 m od Pałacu Kultury i Nauki. W bliskim sąsiedztwie Pałac Kultury, C.H. Złote Tarasy, Dworzec Centralny oraz liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Doskonała komunikacja: tramwaje, autobusy oraz metro.

Zapraszamy po szczegóły TUTAJ.

2016-04-26


Kup teraz - nowa opcja zakupu nieruchomości Orange

Z Już od dziś dostępna jest na stronie www nowa funkcjonalność „Kup teraz”. To rozszerzona opcja 3-dniowej rezerwacji dla wybranych nieruchomości z pierwszeństwem zakupu w specjalnej, promocyjnej cenie.

Jak skorzystać z opcji „Kup teraz”?:

W ciągu 1 dnia roboczego skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Orange w celu przesłania niezbędnych dokumentów oraz umówienia prezentacji na nieruchomości. Wszystkie nieruchomości oznaczone opcją „Kup teraz” prezentowane są w zakładce kup teraz

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości! 

2016-03-22


Nieruchomości Orange na Targach MIPIM w Cannes

W dniach 15-18 marca 2016 r. Orange weźmie udział w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes. To największa i jednocześnie najbardziej prestiżowa tego rodzaju impreza branżowa. Wraz z Miastem Stołecznym Warszawa zaprezentujemy atrakcyjne nieruchomości zlokalizowane w stolicy, a także inne propozycje na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających na stanowisku R8.D1.

Serdecznie zapraszamy

2016-03-11

Aktualności

 • Pabianice
  ul. Popławska 48

 • Wyczechy
  gmina Czarne

 • Bojadła
  ul. Boczna 1a

 • Lipinki Łużyckie
  ul. Szkolna 8

 • Biała Nyska
  ul. Nyska 23

 • Sosnowiec
  ul. Wita Stwosza 16/5

 • Wojsławice
  powiat zduńskowolski

 • Prusinowice
  powiat pabianicki

 • Opoczno
  ul. Westerplatte 9, powiat opoczyński

 • Łódź
  ul. Tylna 6

 • Dobra
  ul. Witanówek 2a, powiat zgierski

 • Łódź
  ul. mjr. Piwnika Ponurego 7

 • Łódź
  ul. Liściasta 88a

 • Lublin
  ul. Pogodna 34

 • Zagoździe, gmina Stanin
  powiat łukowski

Newsletter
zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Zapisz się