polityka zarządzania plikami cookies w Grupie Orange

Grupa Orange dokłada wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej

Akceptuje
Biuro Nieruchomości
Orange Polska

godz. pon.-pt. 8:00-16:00

tel.: 800 300 400

(połączenie bezpłatne)

Nieruchomości Orange Polska

Menu

Atrakcyjna nieruchomość na Żoliborzu – nowość w portfelu sprzedażowym Orange

Przedstawiamy najnowszą propozycję w ofercie nieruchomości Orange – budynek biurowy z magazynem na Starym Żoliborzu. Nieruchomość leży na działce o pow. 2005 m².
Jest to prestiżowa lokalizacja, na terenie kameralnej zabudowy mieszkalnej, wchodzącej w skład zabytkowego układu urbanistycznego Żoliborza Historycznego. 500 m od nieruchomości znajduje  stacja metra Plac Wilsona. W niedalekiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe oraz Centrum Handlowe Arkadia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TUTAJ

2016-06-13


Nieruchomości Orange na Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie

W dniu 6-7 czerwca będziemy mieć przyjemność uczestniczyć w konferencji branżowej w Sopocie Forum Rynku Nieruchomości. W części komercyjnej nasi przedstawiciele wezmą udział w dyskusji panelowej pt. „Bez szans na najemców, ale z nadzieją na nowe życie – przekształcanie starych biurowców w budynki o innym przeznaczeniu”.  Zaprezentujemy też case study z  przykładami ciekawych realizacji na nieruchomościach Orange.

Orange jest brązowym sponsorem konferencji.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

2016-06-01


Prezentacja Orange podczas konferencji Eurobuild w

Warszawie

W dniu 7 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez Eurobuild pt. „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”. Nasi przedstawiciele wygłoszą prezentację pt. „Rewitalizacja receptą  na brak wolnych działek w centrach miast. Case study: nieruchomości Orange. Drugie życie budynków”.

Orange jest srebrnym sponsorem wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

2016-06-01


Śniadanie biznesowe
Inwestowanie w nieruchomości – drugie życie budynków

W dniu 24 maja (wtorek) w siedzibie Klub Polskiej Rady Biznesu odbędzie się śniadanie biznesowe „Inwestowanie w nieruchomości – drugie życie budynków”. Organizatorami jest dział nieruchomości Orange Polska oraz redakcja Harvard Business Review.

Patronem wydarzenia jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

Podczas dyskusji panelowej będziemy poruszać zagadnienia związane z identyfikacją potencjału inwestycyjnego istniejących budynków, zwłaszcza w sytuacji, gdy na rynku brakuje atrakcyjnych działek. Zaprezentujemy też case study z przykładami najciekawszych realizacji na nieruchomościach sprzedanych przez Orange.

Paneliści:

Dyskusję poprowadzi red. Mateusz Żurawik.

 

2016-05-20


Nowość w ofercie: nieruchomość w centrum Warszawy

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą propozycję w naszym portfelu – budynek biurowo-mieszkalny w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Św. Barbary 2A, w samym centrum Śródmieścia, zaledwie 500 m od Pałacu Kultury i Nauki. W bliskim sąsiedztwie Pałac Kultury, C.H. Złote Tarasy, Dworzec Centralny oraz liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Doskonała komunikacja: tramwaje, autobusy oraz metro.

Zapraszamy po szczegóły TUTAJ.

2016-04-26


Kup teraz - nowa opcja zakupu nieruchomości Orange

Z Już od dziś dostępna jest na stronie www nowa funkcjonalność „Kup teraz”. To rozszerzona opcja 3-dniowej rezerwacji dla wybranych nieruchomości z pierwszeństwem zakupu w specjalnej, promocyjnej cenie.

Jak skorzystać z opcji „Kup teraz”?:

W ciągu 1 dnia roboczego skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Orange w celu przesłania niezbędnych dokumentów oraz umówienia prezentacji na nieruchomości. Wszystkie nieruchomości oznaczone opcją „Kup teraz” prezentowane są w zakładce kup teraz

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości! 

2016-03-22


Nieruchomości Orange na Targach MIPIM w Cannes

W dniach 15-18 marca 2016 r. Orange weźmie udział w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes. To największa i jednocześnie najbardziej prestiżowa tego rodzaju impreza branżowa. Wraz z Miastem Stołecznym Warszawa zaprezentujemy atrakcyjne nieruchomości zlokalizowane w stolicy, a także inne propozycje na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających na stanowisku R8.D1.

Serdecznie zapraszamy

2016-03-11

Aktualności

 • Skierniewice
  ul. Stanisława Staszica 1

 • Kamocin
  gmina Grabica

 • Łódź
  ul. Narutowicza 107a

 • Rozbórz
  powiat przeworski

 • Siedlanka
  gmina Niwiska

 • Warszawa
  ul. Przy Bażantarni 10

 • Rejowiec Osada
  ul. Stanisława Zwierzyńskiego 2B/3

 • Poznań
  ul. Czarna Rola 21c/3

 • Macoszyn Mały
  powiat Włodawski

 • Łódź
  ul. Okólna 185

 • Łódź
  ul. Zaolziańska 49

 • Andrespol
  ul. Karola Świerczewskiego 1/3

 • Wrocław
  ul. Zagony

 • Łopiennik
  129

 • Oleśniki
  gmina Trawniki

Newsletter
zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Zapisz się