polityka zarządzania plikami cookies w Grupie Orange

Grupa Orange dokłada wszelkich starań, aby traktować klientów uczciwie i otwarcie, przy uwzględnieniu najlepszych praktyk. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Dowiedz się więcej

Akceptuje
Biuro Nieruchomości
Orange Polska

godz. pon.-pt. 8:00-16:00

tel.: 800 300 400

(połączenie bezpłatne)

Nieruchomości Orange Polska

Menu

Orange na Expo Real w Monachium

W dniach 4-6 października w Monachium odbędą się największe targi inwestycyjno-nieruchomościowe Expo Real. Jak co roku, na stoisku Miasta Warszawa, zaprezentujemy najlepsze nieruchomości Orange w stolicy oraz na terenie całego kraju. Wśród propozycji znajdzie się m.in.: sprzedaż kompleksu św. Barbary/Nowogrodzka, a także nowości – sprzedaż pakietowa dla wybranych grup nieruchomości. Zapraszamy wszystkich zwiedzających targi na stoisko nr 121 (hala A2) do zapoznania się z naszą aktualną  ofertą.

 

2016-09-28


Orange na konferencji Property Forum w Warszawie

W dniach 26-27 września uczestniczyliśmy w Property Forum w hotelu Sheraton w Warszawie. Dziś to jedna z największych i najbardziej prestiżowych konferencji w branży nieruchomości komercyjnych. W pierwszym dniu konferencji odbył się panel „Operacja rewitalizacja – drugie życie budynków”. Jako prelegenci wzięliśmy w nim udział.  Rozpoczęliśmy też spotkanie prezentacją „Drugie życie budynków – case study”. Na nowych przykładach inwestycji realizowanych przez Klientów Orange prezentowaliśmy możliwości inwestycyjne naszych nieruchomości – m.in. w zakresie rozbudowy oraz zmiany przeznaczenia.

Na naszym stoisku we foyer dostępna była aktualna oferta. Zarówno podczas panelu, jak i na stanowisku prezentowana była nowość – sprzedaż kompleksu św. Barbary/Nowogrodzka w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją:

 

2016-09-28


Orange na konferencji Property Forum w Warszawie

Kompleks Św. Barbary/Nowogrodzka na sprzedaż

Przedstawiamy najnowszą propozycję w ofercie nieruchomości Orange. Na sprzedaż kompleks w ścisłym centrum Warszawy. 6 budynków na prawie 11 tys. m2, zaledwie 300 m od Pałacu Kultury i Nauki. Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym na biura, hotel, apartamenty i usługi. Możliwość rozbudowy kompleksu. Sprzedaż powiązana z projektami inwestycyjnymi: nowe centrum technologiczne oraz powierzchnie biurowe dla Orange Polska

Zobacz więcej 

 

2016-08-26


Spotkanie Orange i WSPON w Poznaniu

15 października w siedzibie WSPON w Poznaniu odbędzie się spotkanie poświęcone sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy na nie pośredników, agentów, zarządców nieruchomości, deweloperów oraz wszystkie osoby zainteresowane tym obszarem rynku.

Tematyka:

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z wzorem umowy pośrednictwa, zapisać się do newslettera oraz porozmawiać z przedstawicielami działu nieruchomości Orange. By wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 10 września 2016 r.

http://wspon.pl/spotkanie-biznesowe-nt-nieruchomosci-komercyjnych,291.html

Liczba miejsc ograniczona.

2016-08-26


Atrakcyjna nieruchomość na Żoliborzu – nowość w portfelu sprzedażowym Orange

Przedstawiamy najnowszą propozycję w ofercie nieruchomości Orange – budynek biurowy z magazynem na Starym Żoliborzu. Nieruchomość leży na działce o pow. 2005 m².
Jest to prestiżowa lokalizacja, na terenie kameralnej zabudowy mieszkalnej, wchodzącej w skład zabytkowego układu urbanistycznego Żoliborza Historycznego. 500 m od nieruchomości znajduje  stacja metra Plac Wilsona. W niedalekiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe oraz Centrum Handlowe Arkadia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TUTAJ

2016-06-13


Nieruchomości Orange na Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie

W dniu 6-7 czerwca będziemy mieć przyjemność uczestniczyć w konferencji branżowej w Sopocie Forum Rynku Nieruchomości. W części komercyjnej nasi przedstawiciele wezmą udział w dyskusji panelowej pt. „Bez szans na najemców, ale z nadzieją na nowe życie – przekształcanie starych biurowców w budynki o innym przeznaczeniu”.  Zaprezentujemy też case study z  przykładami ciekawych realizacji na nieruchomościach Orange.

Orange jest brązowym sponsorem konferencji.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

2016-06-01


Prezentacja Orange podczas konferencji Eurobuild w

Warszawie

W dniu 7 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez Eurobuild pt. „Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”. Nasi przedstawiciele wygłoszą prezentację pt. „Rewitalizacja receptą  na brak wolnych działek w centrach miast. Case study: nieruchomości Orange. Drugie życie budynków”.

Orange jest srebrnym sponsorem wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

2016-06-01


Śniadanie biznesowe
Inwestowanie w nieruchomości – drugie życie budynków

W dniu 24 maja (wtorek) w siedzibie Klub Polskiej Rady Biznesu odbędzie się śniadanie biznesowe „Inwestowanie w nieruchomości – drugie życie budynków”. Organizatorami jest dział nieruchomości Orange Polska oraz redakcja Harvard Business Review.

Patronem wydarzenia jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

Podczas dyskusji panelowej będziemy poruszać zagadnienia związane z identyfikacją potencjału inwestycyjnego istniejących budynków, zwłaszcza w sytuacji, gdy na rynku brakuje atrakcyjnych działek. Zaprezentujemy też case study z przykładami najciekawszych realizacji na nieruchomościach sprzedanych przez Orange.

Paneliści:

Dyskusję poprowadzi red. Mateusz Żurawik.

 

2016-05-20


Nowość w ofercie: nieruchomość w centrum Warszawy

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą propozycję w naszym portfelu – budynek biurowo-mieszkalny w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Św. Barbary 2A, w samym centrum Śródmieścia, zaledwie 500 m od Pałacu Kultury i Nauki. W bliskim sąsiedztwie Pałac Kultury, C.H. Złote Tarasy, Dworzec Centralny oraz liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe. Doskonała komunikacja: tramwaje, autobusy oraz metro.

Zapraszamy po szczegóły TUTAJ.

2016-04-26


Kup teraz - nowa opcja zakupu nieruchomości Orange

Z Już od dziś dostępna jest na stronie www nowa funkcjonalność „Kup teraz”. To rozszerzona opcja 3-dniowej rezerwacji dla wybranych nieruchomości z pierwszeństwem zakupu w specjalnej, promocyjnej cenie.

Jak skorzystać z opcji „Kup teraz”?:

W ciągu 1 dnia roboczego skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Orange w celu przesłania niezbędnych dokumentów oraz umówienia prezentacji na nieruchomości. Wszystkie nieruchomości oznaczone opcją „Kup teraz” prezentowane są w zakładce kup teraz

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości! 

2016-03-22


Nieruchomości Orange na Targach MIPIM w Cannes

W dniach 15-18 marca 2016 r. Orange weźmie udział w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes. To największa i jednocześnie najbardziej prestiżowa tego rodzaju impreza branżowa. Wraz z Miastem Stołecznym Warszawa zaprezentujemy atrakcyjne nieruchomości zlokalizowane w stolicy, a także inne propozycje na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele będą do dyspozycji zwiedzających na stanowisku R8.D1.

Serdecznie zapraszamy

2016-03-11

Aktualności

 • Deszczno
  ul. Krupczyńska 29a

 • Kamień Mały
  powiat gorzowski

 • Nietkowice
  powiat zielonogórski

 • Biadacz
  powiat opolski

 • Sulechów
  Al. Wielkopolska 4

 • Wyszków
  gmina Liw

 • Wapnica
  ul. Turkusowa 41

 • Polakowice
  gmina Żórawina, powiat wrocławski

 • Gdańsk
  ul. I Brygady

 • Tłuchowo
  ul. Sierpecka 20a, powiat lipnowski

 • Sadoleś
  gmina Sadowne, powiat węgrowski

 • Dębówka
  gmina Trojanów, powiat garwoliński

 • Nagawczyna
  gmina Dębica, powiat dębicki

 • Trzciniec
  Trzciniec, gmina Skórzec, powiat siedlecki

 • Karnkowo
  gmina Lipno

Newsletter
zapisz się, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Zapisz się